O firmie

Główne założenia
Niszczenie Dokumentów 24

Naszymi głównymi założeniami, jest zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa danym zawartym na Państwa dokumentach. W tym celu ciągle szkolimy naszą załogę i nie przestajemy dążyć do lepszych rozwiązań. Działamy na rynku już od ponad 10 lat, chociaż nasza historia zaczyna się na Dolnym Śląsku, świadczyliśmy usługi w całej Polsce, czy też w Unii Europejskiej. Dlatego wiemy jak zapewnić kompleksowe usługi i pełen profesjonalizm, nauczyło nas to indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dlatego wszystkie kalkulacje i wyceny przygotowujemy indywidualnie i po dostosowaniu do potrzeb klienta. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, która może się dostosować do Państwa wymagań, by zapewnić prywatność i bezpieczeństwo Państwa danych.

Nasz zespół
Niszczenie Dokumentów 24

Dobrze przeszkolona załoga do podstawa w usługach nastawionych na niszczenie, transport oraz archiwizacje danych, dlatego przykładamy bardzo dużą uwagę do kursów i szkoleń naszych pracowników oraz sprawdzamy czy wywiązują się w 100% z powierzonych im zadań. Dbamy żeby każdy certyfikat był potwierdzeniem naszych usług. Jako firma zajmująca się niszczeniem dokumentów, świadczymy usługi na terenie całej Polski. Nasze oddziały znajdują się w dogodnych dla naszych klientów lokalizacjach: we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Poznaniu, Katowicach oraz Łodzi. W zakres naszych usług wchodzi załadunek oraz odbiór przygotowanej dokumentacji, proces niszczenia a także wystawienie Certyfikatu Zniszczenia. Każdy koszt wykonania usługi jest ustalany indywidualnie – w zależności od ilości dokumentów przeznaczonych do zniszczenia oraz lokalizacji.

Możliwe rozwiązania
Niszczenie Dokumentów 24

Proponujemy dwa rozwiązania dotyczące składowania i odbierania dokumentów do niszczenia: podstawienie pojemników – zostawiamy je u klienta, odbieramy na wezwanie po ich zapełnieniu lub jednorazowy odbiór dokumentów przygotowanych do zniszczenia. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do potrzeb klienta – odbiór dokumentacji następuje w miejscu wskazanym przez klienta. Na miejscu następuje ważenie dokumentów. W momencie potwierdzenia zlecenia – gwarantujemy przygotowanie oraz podpisanie umowy dotyczącej usługi niszczenia dokumentacji oraz umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych ( RODO ). Zachowana jest klasa tajności według normy DIN 66399. Dokumentacja ulega zniszczeniu w procesie cięcia z zachowaniem wymogów 3. klasy ochrony w stopniu bezpieczeństwa P-3 dla materiałów poufnych według normy DIN 66399. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonej nam dokumentacji – przy odbiorze pojemniki zostają zamknięte i zaplombowane, a na terenie naszego obiektu posiadamy monitoring wraz z ochroną. Aby mieć pewność co do profesjonalnego wykonania usługi, jako opcja dodatkowa na życzenie klienta istnieje możliwość zapisu niszczenia dokumentacji na płycie DVD lub na dysku przenośnym. Po wykonaniu usługi zostaje wystawiona faktura Vat oraz Certyfikat Zniszczenia.